Naše novinky

PRESSITO: Bezkabelový kompresor od firmy Einhell

Plný výkon kompresoru na cestách! PRESSITO je první hybridní kompresor ze systému akumulátorů Power X-Change.

Příklepová aku vrtačka TE-CD 18 Li-i BL (2x2,0Ah)

Příklepová aku vrtačka Einhell přesvědčí větším výkonem a delší dobou chodu díky bezuhlíkovému motoru. Zvládne práci i s odolnými materiály.

Zametací aku stroj TE-SW 18/610 Li-Solo

S aku zametacím strojem značky Einhell se zametání stane dětskou hrou. Je členem rodiny Power X-Change, přesvědčuje svým výkonem, spolehlisvostí a flexibilitou.

Aku míchadlo lepidel a malty TE-MX 18 Li - Solo

Míchání barev, laků, malty či lepidla nikdy nebylo jednodušší než s aku míchadlem značky Einhell.

Vrtací aku kladivo HEROCCO

Vrtací aku kladivo Herocco je absolutně univerzálním pomocníkem. Ať už jde o vrtání, příklepové vrtání nebo sekání, Herocco vás přesvědčí svým spolehlivým výkonem.

Kapovací aku pila TE-MS 18/210 Li-Solo

U aku pokosové pily nejsou zamotané kabely, nehrozí nebezpečí zakopnutí a omezený pohyb je minulostí. Materiály jako je dřevo, panely či různé plasty lze zpracovat téměř bez námahy.

Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N-A ECO

Kalové čerpadlo Einhell lze použít k odčerpání vody z rybníků, výkopů, sklepů a dalších. Přesvědčí vás svým vysokým výkonem. Čerpadlo je vybaveno patentovaným snímačem Auqa.

Aku vysavač na mokré a suché vysávání TE-VC 18/10 Li-Solo

Aku vysavač na mokré a suché vysávání značky Einhell vás zbaví prachu, nečistot a dokonce i kapalin - ať už doma, v dílně nebo třeba v garáži. Vysavač je členem rodiny Power X-Change.

Univerzální rozmetadlo GE-US 18 Li-Solo

Univerzální rozmetadlo výrazně usnadní práci na vaší zahradě nebo ve venkovních prostorách. Pomůže vám ať už s hnojením, setím semen nebo s posypem rozmrazovací soli v zimě.