The Einhell Power X-Change battery pack consists of several powerful components.

Akupack Power X-Change

Představujeme akumulátor, který se hodí všude!
Zobrazit více

Multifunkční akupack pro ty nejvyšší nároky

Špičková výdrž, výkon a bezpečnost

Náš cíl: Inovativní akumulátor pro přístroje, který se hodí do všech zařízení z nové řady bezkabelových přístrojů. Naše ambice: Nejlepší, nejflexibilnější a nejbezpečnější akumulátor do přístrojů pro domácí kutily a hobby zahrádkáře. Naše řešení: Akupack Einhell Power X-Change s integrovaným systémem aktivního managementu baterií (BMS).

Protože vidíme budoucnost přístrojů jako bezkabelovou, vyvinuli naši inženýři akumulátor, který již dnes splňuje nejvyšší standardy. Kombinuje nejmodernější technologii Li-ion s vysoce kvalitní ovládací elektronikou – pro vyšší odolnost, výkonnost a větší bezpečnost.

Inovace akumulátorů od firmy Einhell

  • Vysoce výkonné, vysoce účinné Li-ion články
  • Inteligentní systém managementu baterií
  • Žádný paměťový efekt a žádné samovolné vybíjení
  • Vysoce bezpečné zpracování a elektronika
  • Maximální flexibilita a multifunkčnost
Technické podrobnosti: Zjistěte, co dělá akumulátor Power X-Change tak výjimečným.

High-tech akumulátor, který se k Vám prostě hodí!

A woman removes a Power X-Change battery from the lawnmower and hands it over to a man.

Co by byl ale geniální akumulátor bez správného přístroje? Abychom si tuto otázku nemuseli vůbec pokládat, vyvinuli jsme multifunkční systém Power X-Change. Díky systému Power X-Change můžete použít náš špičkový akumulátor ve více než 200 různých přístrojích – od sekačky na trávu až po vrtací kladivo. Díky své promyšlené konstrukci se naše baterie skutečně hodí do každého přístroje – přesně tak, jak jsme chtěli. To je nejen multifunkční, ale jedinečně chytré a opravdu inovativní!

Two Power X-Change batteries form a powerful twin pack in a Einhell lawnmower.

Díky různým napětím a kapacitám můžete přizpůsobit výkon baterie podle přání Vašim aplikacím a přístrojům. Kromě našich flexibilních univerzálních akumulátorů jsou k dispozici akumulátory s mimořádným výkonem nebo dlouhou výdrží. Pro velmi výkonná zařízení (jako jsou např. naše sekačky Power X-Change) jsme vyvinuli technologii Twin Pack. Ta Vám umožní používat dvě baterie Power X-Change současně, a zajistit si tak dvojnásobek výkonu a výdrže!