E-Team

Mise: dostat se na další úroveň

Nemožné? Neexistuje! Tento tým spojuje sílu, vytrvalost, kreativitu a efektivitu. Je zárukou kvalitně odvedené práce a vždy najde správné řešení ve správný čas. Protože miluje to, co dělá. Je vybaven aku nářadím a zahradními stroji Power X-Change, zvládne všechny výzvy, splní každou misi, reprezentuje všechny dobré vlastnosti jedinečné systémové baterie. Klient: Oliver Kahn za FC Bayern.

Kdo to je? E-Team!

E-Team

Tým, který zvládne každou misi

Jako vedoucí každé mise má vždy plán a vždy myslí tři kroky dopředu. Frank zná svůj úkol, zná svůj tým, žije pro Power X-Change a ví, jak dokázat cokoli. Je to muž na svém místě a hlavní šéf E-Teamu. Stres? Nezná! Ví, co jeho tým dokáže!          

Vždy jedná na rovinu, žádné prázdné fráze, žádné vytáčky. Skye má oko pro to podstatné. Soustředěná, přesná, profesionální, jde přímo k jádru mise. Výzvy? Žádný problém, jen je přijímá drze, se zvednutým obočím. Její jediná slabina: pokud jde o výkon, tak to často přežene.

Proč to dělat normálně, když to můžete udělat bláznivě? Pokud by nadšení mělo tvář, pravděpodobně by to byl "D". Jeho svobodný duch miluje svou práci - čím více neobvyklou či technickou, tím lépe. Když jsou věci složité, nazývá je „vzrušující“. Pohrává si, dokud nenajde řešení, které je vždy důmyslné a kreativní.

Problémy? Mike je odstraní z cesty mrknutím oka! Vždy s úsměvem na tváři a písní na rtech. Bez ohledu na to, jak dlouho mise trvá. Když se může pustit do práce, je ve svém živlu. Kdo by si pomyslel, že ze všech členů týmu je zrovna on ten, který nejlépe pečuje o rostliny. 

4
Specialisté
250+
Aku nářadí
1
Tým

Když zavolá, je čas na misi:

Uspět!

Jako klient, přesně ví, co chce a také ví, že některé úkoly může zvládnout pouze E-Team. I přesto, že mu jeho metody někdy vyvolají udivený úsměv…

Zkouška odolnosti zvládnuta na výbornou

Vybavení E-Teamu vydrží i ty nejnáročnější podmínky

Výkon baterie, výdrž a přesnost:

aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65 Li

Perfekcionista Frank zvolil aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65, protože je s nimi skvěle vybaven i na ty nejnáročnější stříhací úkoly: Vysoce kvalitní čepele z laserem řezané a diamantem broušené oceli s velkorysou roztečí zubů 30 mm umožňuje maximální přesnost, výdrž ostrosti, dlouhou životnost a dokonalé výsledky i při práci se silnějšími větvemi.

"Bezuhlíkový motor, 3,2 joulů příklepové síly a výkon 36 V ze dvou baterií Power X-Change: s tímto broučkem zvládnu i tu nejtěžší možnou misi!"
Mike
Silák

Aku vrtací šroubovák s příklepem

TE-CD 18 Li-i BL (2x2.0Ah)

Stejně silný, efektivní a bystrý jako ona, Skye miluje svůj aku vrtací šroubovák s příklepem, který neodloží, ani když zrovna nepracuje. Díky funkcím šroubování, vrtání a vrtání s příklepem v jednom praktickém nástroji je univerzální šroubovák TE-CD 18 Li-i BL (2x2,0 Ah) nepostradatelným pomocníkem pro každou misi.

Chtěli byste ještě více bezdrátové energie?

Objevte nyní náš aku systém a vaše nářadí pro zahradu a dílnu. Pouze od Einhell.