Einhell v televizi

Nová mise pro E-Team

Když požadujete nejen sílu, ale také efektivitu, vytrvalost a svobodu. Pokud hledáte tým, který zaručí kvalitu a s nadšením se vždy snaží ve správný čas najít správné řešení. Pak pro tuto misi může být zvolen pouze jediný tým: E-team z Einhellu! Členové týmu jsou vybaveni aku nářadím a aku zahradním nářadím Power X-Change, jsou připraveni čelit všem výzvám v naší nové televizní reklamě, zvládnou každou misi a jsou ztělesněnou dokonalostí platformy Power X-Change. Jejich klient - nikdo jiný než ředitel FC Bayern München, Oliver Kahn!

Koho zavoláš? E-Team!

E-Team

Tým, který splní každou misi

Oblíbené nářadí E-Teamu

Baterie pro každou misi

Aku vrtací kladivo

HEROCCO 36/28

Spojení dvou siláků. Když Mike potřebuje k misi těžší zbraně, sáhne po Heroccu 36/28. Aku vrtací kladivo kombinuje vysoký vrtací výkon s bezdrátovou svobodou. Bezuhlíkový motor, síla příklepu 3,2 joulů a kombinovaná 36 V síla ze dvou baterií Power X-Change znamená, že se vrtací kladivo nezalekne ani těch nejvtrdších materiálů. Ale stejně jako Mike je i vrtací kladivo přes všechnu svou sílu schopné citlivosti: plynule nastavitelná elektronická regulace otáček umožňuje jemnou práci. Herocco 36/28 je dále vybaveno univerzálním sklíčidlem SDS-plus s poloautomatickou funkcí a plynule nastavitelným, robustním dorazem hloubky vrtání z vysoce odolného kovu.

Aku foukač listí

GE-LB 36/210 Li E - Solo

Tak nějak dává smysl, že oblíbené aku nářadí Crazy-D disponuje turbo spínačem. Díky maximálnímu průtoku vzduchu 816m³/h, bezuhlíkovému motoru a robustní konstrukci dokáže aku foukač listí GE-LB 36/210 Li E-Solo držet krok s energií a nápady bláznivého pana D. Foukač listí rychle a bez námahy odstraní listí, malé větvičky a jiné nečistoty z pozemku - až do posledního koutu. Tento člen rodiny Power X-Change je lehký, praktický a díky rukojeti s měkkým držadlem padne pohodlně a bezpečně do ruky.

Aku vrtací šroubovák s příklepem

TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah)

Jakkoli je Skye výkonná, efektivní a bystrá, neobejde se bez svého aku vrtacího šroubováku s příklepem, který neodloží, ani když má volno. Kombinace funkcí šroubování, vrtání a vrtání s příklepem do jednoho praktického nástroje, činí vrtací šroubovák TP-CD 18/50 Li BL-Solo nepostradatelným pomocníkem na jakékoli misi. Díky točivému momentu 50 Nm a bezuhlíkovému motoru vykazuje vrtací šroubovák s příklepem svou výdrž i při delším nasazení - a to i u tvrdších materiálů, jako je lehký beton, kámen nebo cihla. Ergonomický design s měkkým úchopem zajišťuje pohodlnou manipulaci.

Robotická sekačka na trávu FREELEXO

Pro dokonalý (fotbalový) trávník

Absolutní změna pravidel v péči o trávník či fotbalové hřiště: flexibilní robotická sekačka se snadno a pohodlně ovládá díky LCD displeji a přehledné mobilní aplikaci, takže vám zbyde více času na vaše vlastní mise.

Aku vyžínač trávy

GE-CT 18/30 Li - Solo

Aku vyžínač trávy Einhell GE-CT 18 Li - Solo zajistí dokonalý trávník. Ať už hrany, celé plochy, zákoutí nebo okraje: Pro akumulátorového zahradního pomocníka není nic problém. 

Aku nůžky na trávu a keře

GE-CG 18/100 Li-Solo

S výkonnými a pohodlnými akumulátorovými nůžkami na trávu a keře Einhell GE-CG 18/100 Li-Solo už nic nestojí v cestě zastřihování, tvarování a prořezávání keřů a stromů.

Aku sekačka na trávu

GE-CM 36/36 Li (2x4,0Ah)

Akumulátorová sekačka na trávu Einhell GE-CM 36/36 Li (2x4,0Ah) poskytuje dostatek síly pro sečení díky svému výkonnému bezuhlíkovému motoru a dvěma výkonným bateriím Power X-Change.

Seznamte se s E-Teamem a celou jeho misí hned teď! Jste zvědaví?

Ještě více vybavení

Pro vaši misi

Aku úhlová bruska AXXIO 18/125 Q

Větší výkon a výdrž s bezuhlíkovým motorem

Ať už v dílně, doma nebo v garáži, Einhell aku úhlová bruska Axxio 18/125 Q je pro práci E-teamu nezbytná. Bezuhlíkový motor aku pomocníka umožňuje větší výkon a výdrž při každém úkolu. Štíhlý design, ergonomická měkká rukojeť a přídavná rukojeť nabízejí maximální pohodlí při práci a pozvolný start v kombinaci s pojistkou opětovného zapnutí zajišťují zvýšenou bezpečnost uživatele. 

Aku řetězová pila GE-LC 36/35 Li-Solo

Maximální výkon v kombinaci s maximální flexibilitou a praktičností

Překážky? Ne s aku řetězovou pilou GE-LC 36/35 Li. Díky vysoce kvalitní liště, dvěma výkonným 18 voltovým bateriím Power X-Change a bezuhlíkovému motoru, spojuje aku řetězová pila maximální výkon s maximální flexibilitou a praktičností. S délkou meče 350 milimetrů a rychlosti řezání 15 m/s se snadno prořeže i většími kmeny. Dodatečnou bezpečnost poskytují ochrana proti zpětnému rázu, okamžitá brzda řetězu a záchytný čep řetězu.

 

Systémový přenášecí kufr E-Case S-F

Pohodlná a čistá přeprava na další misi

Stohovatelný kufr E-Case S-F se stal nepostradatelnou součástí vybavení E-Teamu, díky němu je nářadí bezpečně uloženo a vždy po ruce. S rozměry 420,9 mm x 280,3 mm x 95,4 mm a maximální nosností 25 kg je ideální pro skladování a přepravu nářadí a příslušenství. Dvě pěnové vložky chrání nástroje před poškrábáním a praktický uzamykací systém umožňuje spojení několika kufrů na sebe - další misi nestojí nic v cestě!

Aku svítilna TE-CL 18/2500 LiAC

Perfektní společník pro noční mise

S 2500 lumeny přináší Einhell akumulátorová svítilna TE-CL 18/2500 LiAC - Solo spoustu světla do temných míst a díky tomu je dokonalým společníkem pro noční mise E-Teamu. Aku svítilna nabízí praktické využití nejenom na špatně osvětlených místech, jako jsou sklepy, staveniště, půdy nebo tmavé kouty dílny. Šikovnou svítilnu využijete například i při výpadku proudu, nebo při dalších úkolech, kdy se neobejdete bez světelného zdroje nezávislého na elektrické energii.

 

Bateriový systém E-Teamu! Power X-Change

Chtěli byste ještě více bezdrátové energie?

Objevte nyní náš aku systém a vaše nářadí pro zahradu a dílnu. Pouze od Einhell.