Skutečné inženýrství odrážející se ve skutečné špičkové technologii

Nejvyšší preciznost a nejmodernější výrobní procesy

Jsme specialisté na akumulátory!

Naše akumulátory Power X-Change splňují nejpřísnější standardy kvality a bezpečnosti

Akumulátor přístroje se skládá z mnoha různých součástí. A ty do akumulátoru Power X-Change montujeme, pouze pokud všechny komponenty splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Zajišťujeme tak nejen dostatek energie, ale i nezbytnou bezpečnost – při nakládce, během přepravy a při intenzivním používání.

Nejmodernější technologie

Osvědčená kvalita

Dlouhá výdrž

„U Power X-Change jsou bezpečnost a funkčnost prioritou. Proto věnujeme pozornost každému detailu.“
Výzkumný tým Einhell

Tímto se vyznačují jednotlivé komponenty našeho systému akumulátorů Power X-Change:

Články

Nejvyšší kvalita – testovaná bezpečnost

Pro naše akumulátory Power X-Change se používají pouze vysoce kvalitní Li-ion články známých mezinárodních výrobců. Tím jsme schopni zajistit trvale vysokou kvalitu v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami.

Při výběru článků našich akumulátorů se však nespoléháme jen na dobré jméno: Každý článek akumulátoru Power X-Change prochází automatizovaným a nezávislým testovacím postupem, aby byla zajištěna 100% bezpečnost. A to i po letech intenzivního používání!

Akupack

Vybrané články – sofistikované komponenty

Vzhledem k tomu, že přesná specifikace jednotlivých článků může v důsledku jejich výroby kolísat, zajišťujeme nejvyšší míru konzistence a bezpečnosti přísnými kritérii výběru. Každý akupack Power X-Change se tedy skládá z článků, které jsou vzájemně optimálně harmonizovány.

Ale nejvyšší nároky musí vydržet i ostatní komponenty našeho akumulátoru. Od efektivního uspořádání jednotlivých konstrukčních dílů až po nárazuvzdorné a prachotěsné plastové kryty: průběžné kontroly a praktické zkoušky činí z našeho akupacku jeden z nejlepších svého druhu na trhu.

Aktivní systém managementu akumulátorů

Inteligentní elektronika – efektivní ochrana akumulátoru

Aktivní systém managementu baterií zaručuje kromě přísných kontrol a směrnic při výrobě také maximální bezpečnost a výkonnost – a dlouhou životnost akumulátoru. Náš aktivní systém managementu akumulátorů monitoruje všechny vlivy související s bezpečností uvnitř každého akumulátoru Power X-Change a řídí optimální využití jednotlivých článků.

Tímto způsobem účinně zabraňujeme poškození, které je pro akumulátory typické. Ať už jde o hluboké vybití, přepětí, přehřátí, samovybíjení nebo paměťový efekt: Aktivní systém managementu akumulátorů včas detekuje škodlivé vlivy a účinně proti nim působí. A v případě kritických stavů akumulátorů aktivní systém managementu baterií odpojí elektrické napájení.

Nabíječka

Spolehlivý výkon – bezpečná manipulace

Speciální nabíječka Power X-Change je nejen velmi výkonná, ale také mimořádně bezpečná. Několik vnitřních řídicích modulů zajišťuje rovnoměrné a bezchybné nabíjení článků v akupacku. To nejen prodlužuje životnost akumulátorů, ale představuje také další bezpečnostní faktor.

Nabíječka tak zabraňuje zkratům mezi články při příliš nízkých teplotách a automaticky se vypne, pokud se vyskytnou nějaké závady nebo pokud je akumulátor plně nabitý.

Přístroje systému Power X-Change

Multifunkční platforma – perfektní sladění

Komplexní a rozsáhlý systém akumulátorů funguje bezpečně a spolehlivě pouze v tom případě, že jsou provozované přístroje přesně přizpůsobeny požadavkům. Proto jsme si při návrhu a vývoji přístrojů a zahradního nářadí Power X-Change stanovili speciální požadavky na elektroniku používanou v těchto zařízeních.

Neustálé kontroly a testování zajišťují, že i komponenty citlivé na teplo a oheň splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Všechna zařízení Power X-Change jsou také certifikována nezávislými zkušebními laboratořemi.