Zobrazit více

Einhell celosvětově

Mezinárodně úspěšná firma s regionálními kořeny

Od svého založení v roce 1964 se firma Einhell nadále rozvíjí a je si přitom vědoma svých domácích kořenů. Ze společnosti Hans Einhell GmbH se sídlem v Landau an der Isar se rozrostla na celou skupinu. Centrála, která se nyní nazývá Einhell Germany AG, zůstáva stále v místě svého založení v Landau. Svým výrobním závodem ve Španělsku podnikla firma v roce 1968 svůj první krok do mezinárodního prostředí.

Koncern Einhell nyní zaměstnává kolem 1500 spolupracovníků ve více než 40 zemích světa. Produkty firmy jsou již distribuovány ve více než 90 zemích a výsledkem byl obrat koncernu ve výši přibližně 607 milionů EUR v roce 2019. Další cílové trhy na cestě ke globální korporaci byly již také naplánovány a budou realizovány v následujících letech.

Vynikající služby a inovativní produkty, jako je například akumulátorový systém Power X-Change, jsou navrženy tak, aby nadchly zákazníky a firmě pomohly dosáhnout udržitelného mezinárodního růstu, který je založen na dlouhodobé filosofii a solidním hospodaření.

Doma v Bavorsku, s dosahem po celém světě

Hledáte právě tyto produkty a služby nebo máte jinou otázku? Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám pomoci ve více než 40 zemích!

Einhell celosvětově

90+
Země
40
Pobočky
1600+
Zaměstnanci
607 Mio. €
Obrat