Důmyslná konstrukce pro nejmodernější technologie

Maximální preciznost a nejmodernější výrobní postupy

Jsme specialisté na baterie!

Naše baterie Power X-Change splňují nejpřísnější standardy kvality a bezpečnosti.

Baterie našeho nářadí se skládá z několika různých součástí. Teprve když všechny komponenty splňují nejvyšší standardy kvality, jsou sestaveny do akumulátoru Power X-Change. To znamená, že nezajišťujeme pouze dostatečný výkon, ale také potřebnou bezpečnost - při nabíjení, přepravě a intenzivním používání našich akumulátorů.

Nejmodernější technologie

Osvědčená kvalita

Dlouhá výdrž

Články, baterie, aktivní systém řízení baterií Co charakterizuje jednotlivé komponenty našeho bateriového systému Power X-Change

Články

Nejvyšší kvalita - ověřená bezpečnost

V našich bateriích Power X-Change používáme pouze vysoce kvalitní li-ion články od renomovaných mezinárodních výrobců. Pravidelné kontroly a automatizované výrobní procesy zajišťují trvale vysokou kvalitu podle nejpřísnějších bezpečnostních norem. Při výběru článků pro naše baterie nespoléháme jen na dobrou pověst: každý článek baterie Power X-Change prochází automatizovaným a nezávislým testovacím procesem, který zajišťuje 100% bezpečnost. Kromě toho spolupracujeme s regionálními univerzitami a vědci zabývajícími se materiály, kteří provádějí speciální kontroly kvality a hodnocení našich baterií. Malé, lehké a výkonné: Neustále rozšiřujeme své odborné znalosti v oblasti baterií dalším vývojem našich baterií.

Dobíjecí baterie

Pečlivě vybrané články- sofistikované komponenty

Vzhledem k tomu, že se přesné vlastnosti jednotlivých článků mohou v důsledku výrobního procesu lišit, uplatňujeme přísná kritéria výběru, abychom zajistili maximální konzistenci a bezpečnost. Proto je každý jednotlivý článek v každé sadě baterií Power X-Change předem změřen a dokonale sladěn s ostatními články. Také všechny ostatní součásti našich bateriových sad musí splňovat nejvyšší standardy. Od způsobu uspořádání jednotlivých komponent pro zlepšení účinnosti chlazení až po nárazuvzdorný a nečistotám odolný plastový kryt: pravidelné kontroly, praktické zkoušky a neustálý vývoj dělají z našich akumulátorů jedny z nejlepších a nejbezpečnějších akumulátorů pro nářadí na trhu.

Aktivní systém řízení baterií

Inteligentní elektronika - Účinná ochrana baterie

Kromě přísných kontrol a norem při výrobě zajišťuje náš aktivní systém řízení baterií nejvyšší bezpečnost a je optimalizován pro maximální výkon a intenzivní používání po celou dobu životnosti baterie. Náš aktivní systém řízení baterií monitoruje všechny komponenty související s bezpečností uvnitř každé baterie Power X-Change a kontroluje každý jednotlivý článek. Díky tomu můžeme účinně předcházet typickým formám poškození akumulátoru. Ať už se jedná o hluboké vybití, přepětí, přehřátí, samovybíjení nebo paměťové efekty: Systém aktivního řízení baterií odhalí nagativní vlivy v rané fázi a přijme účinná opatření k jejich zmírnění. Pokud se baterie dostane do kritického stavu, například nebezpečného přehřátí, aktivní systém řízení baterií odpojí napájení, a tím baterii ochrání.

Zaručená transparentnost

Optimální výkon pro vaše akumulátorové nářadí

Kromě vysoké kvality byl výkon baterií Power X-Change optimalizován pro všechna akumulátorová zařízení Einhell. V závislosti na modelu mohou naše lithium-iontové baterie poskytovat maximální trvalý výkon až 1 350 W na baterii. Naše technologie 36 V Twin-Pack zdvojnásobuje maximální výkon, který je dodáván do akumulátorového nářadí. Nářadí, které bylo navrženo pro práci s akumulátory Power X-Change, je vyladěno podle vlastností akumulátoru, aby byl zajištěn optimální výkon. U nářadí, které odebírá velké množství energie, vždy poskytujeme doporučení, jaký akumulátor by měl být použit, aby byl zajištěn nejlepší výkon nářadí nebo zahradní techniky. Díky této dokonalé souhře mezi baterií a nářadím jsme si jisti dlouhou životností našich baterií Power X-Change, a proto nabízíme prodlouženou záruku 3 roky.

Technologie bezpečného nabíjení

Perfektní souhra: Baterie a nabíječky Power X-Change

Nabíječka Einhell Power X-Charger padne jako ulitá. Naše nabíječky, které byly navrženy speciálně pro baterie Power X-Change, jsou nejen výkonné, ale také mimořádně bezpečné. Několik vnitřních kontrolních modulů zajišťuje rovnoměrné a správné nabíjení článků v akumulátoru. Toto inteligentní řízení nabíjení nejen prodlužuje životnost akumulátoru, ale poskytuje také další bezpečnostní faktor. Znamená to, že nabíječka dokáže zabránit zkratům mezi články při příliš nízkých teplotách a automaticky se vypne, pokud zjistí závady nebo když je akumulátor plně nabitý.