Sortiment produktů Einhell

Od akumulátorových šroubováků po sekačky na trávu a rádia

To správné nářadí pro každý úkol: V Einhell sortimentu najdete široký výběr různých zařízení a nářadí pro použití v domácnosti. Všichni kutilové si tak mohou vybavit dílnu vším, po čem jejich srdce touží. Nabízíme také rozsáhlý sortiment zahradního nářadí a praktického příslušenství. Ať už kabelové, benzínové nebo s praktickým bateriovým systémem Power X-Change... Volba je na vás. Naše řada akumulátorů Power X-Change vám umožní pracovat doma, v dílně i na zahradě maximálně flexibilně a bezdrátově. Všechny akumulátory a nabíječky můžete kombinovat s libovolným systémovým zařízením. Součástí řady PXC je již více než 300 druhů různých zařízení, ke kterým neustále přibývají nová.

Ta nejvýkonnější práce s nářadím Einhell 

Plně vybavená domácí dílna: Najdete ji zde

Příklepové vrtačky, pokosové pily, stolní pily, kompresory nebo vysavače na mokro / suché vysávání. Vyberte si to správné nářadí a vybavte si dílnu  podle projektu na kterém právě pracujete. Je jedno, zda chcete pracovat s kabelovým připojením nebo bezdrátově s našimi bateriemi: Pro každý úkol máme ten správný nástroj. Výrobky Einhell jsou nejen ideální pro hobby kutily díky fantastickému poměru ceny a výkonu, ale přesvědčují také svou funkčností a výkonem.

Veškeré informace o našem sortimentu naleznete na našich webových stránkách. Díky rozdělení do jednotlivých kategorií se v něm snadno zorientujete a získáte nejen podrobné informace o různých produktech Einhell, ale také cenné odborné rady, jak přístroje používat. Naš sortiment najdete také rozdělený do tří kategorií pro nářadí, zahradu a příslušenství. U nářadí rozlišujeme (ruční) elektrické nářadí, stacionární stroje, čisticí zařízení, techniku pro automobily a topná zařízení.

Nejdůležitější informace o našich nástrojích

Výstavní zahrady se zahradní technikou Einhell

Výkonné nářadí pro trávníky, živé ploty a mnoho dalšího!

Ať už je jaro, léto nebo podzim - zahrádkář má vždy co dělat, bez ohledu na roční období. Ať už je vaše zahrada jakkoli velká, klikatá, rovinatá, kopcovitá, osázená stromy nebo okrasná, u Einhellu najdete vždy to pravé zahradní nářadí, které vám pomůže s vašimi úkoly. Od čerpadel přes nůžky na živý plot až po klasické sekačky na trávu. Náš systém Power X-Change má opravdu mnoho výhod, protože zejména v okolí zahrady je zásuvek málo. Pokud tedy chcete pracovat bezdrátově a bez emisí, určitě si prohlédněte naše akumulátorové zahradní přístroje. Náš rozsáhlý zahradní sortiment zahrnuje sekačky na trávu, vertikutátory, vyžínače a kosy, nůžky na živý plot, vodní čerpadla, foukače a vysavače listí, vyžínače trávy, motorové pily, tyčové pily, kultivátory, drtiče, tlakové postřikovače a mnoho dalšího.

To správné příslušenství pro každý úkol

Pozornost věnovaná detailům: Vysoce kvalitní příslušenství pro vaše zařízení Einhell

Nejlepší nástroj má takovou hodnotu, jakou má jeho příslušenství. Například kompresor se se správným příslušenstvím stane skutečným všestranným pomocníkem v dílně i na zahradě. V naší nabídce příslušenství najdete vybavení pro vaši dílnu, různé akumulátory a nabíječky Power X-Change, příslušenství pro stolní pilu, příslušenství pro kompresory nebo různé brašny. Najdete zde také příslušenství, jako jsou hadice, kartáče, filtry a mnoho dalšího pro zahradní nářadí, zejména pro čerpadla a pro některé čisticí nástroje.