Einhell celosvětově

Mezinárodně úspěšná firma s regionálními kořeny

Od svého založení v roce 1964 se firma Einhell nadále rozvíjí a je si přitom vědoma svých domácích kořenů. Ze společnosti Hans Einhell GmbH se sídlem v Landau an der Isar se rozrostla na celou skupinu. Centrála, která se nyní nazývá Einhell Germany AG, zůstáva stále v místě svého založení v Landau. Svým výrobním závodem ve Španělsku podnikla firma v roce 1968 svůj první krok do mezinárodního prostředí.

Koncern Einhell nyní zaměstnává kolem 2000spolupracovníků ve více než 44 zemích světa. Produkty firmy jsou již distribuovány ve více než 90 zemích a výsledkem byl obrat koncernu ve výši přibližně 920 milionů EUR v roce 2021. Další cílové trhy na cestě ke globální korporaci byly již také naplánovány a budou realizovány v následujících letech.

Vynikající služby a inovativní produkty, jako je například akumulátorový systém Power X-Change, jsou navrženy tak, aby nadchly zákazníky a firmě pomohly dosáhnout udržitelného mezinárodního růstu, který je založen na dlouhodobé filosofii a solidním hospodaření.

Doma v Bavorsku, s dosahem po celém světě

Hledáte právě tyto produkty a služby nebo máte jinou otázku? Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám pomoci ve více než 44 zemích!

Einhell celosvětově

90+
Země
44
Pobočky
2000+
Zaměstnanci
920 Mio €
Obrat