Chcete svému vozidlu dopřát profesionální vzhled? Pak je lešticí stroj od Einhell přesně to, co potřebujete! Po ošetření se lak na autech, motocyklech a lodích krásně leskle a dobře se o něj pečuje. S lešticími a brusnými stroji můžete svému vozidlu dopřát kompletní kosmetické ošetření. V závislosti na modelu můžete pomocí výkonných elektrických nebo akumulátorových leštících a brusných strojů nejen leštit, ale také provádět jednoduché broušení dřevěných, kovových a plastových povrchů.

Leštící stroje Einhell

Elektrické a akumulátorové leštící stroje

Potřebujete vyleštit pár škrábanců nebo dát starému vozu nový lesk? V závislosti na vozidle a velikosti lakovaného povrchu se může vyplatit použití akumulátorové leštičky nebo leštičky s kabelovým připojením. Pokud se chcete volně pohybovat okolo svého vozidla bez spleti kabelů nebo dokončit rychlé leštění a broušení, výkonné akumulátorové leštičky Power X-Change jsou pro vás jako stvořené. Pokud máte na seznamu časově náročné leštění a broušení, můžete sáhnout také po stroji s kabelovým připojením, který vám umožní pracovat delší dobu bez přestávky a nutnosti dobíjet baterie.

Leštička automobilů

Pokud hledáte leštičku, která vám vyleští auto profesionálně, měli byste se rozhodnout pro speciální leštičku na auta. S akumulátorovou leštičkou Einhell CE-CB 18/254 Li-Solo dodáte i velkým lakovaným povrchům automobilů, motocyklů a lodí během okamžiku nový lesk díky velké leštící podložce o průměru 254 mm. Díky výkonné lithium-iontové baterii Power X-Change můžete pracovat bez kabelu. S příslušenstvím, které je součástí dodávky, leštíte čistě a důkladně. Příslušnou baterii s nabíječkou lze zakoupit samostatně.

Lešticí a brusné stroje

Pokud chcete nejen leštit, ale i brousit, měli byste se blíže podívat na lešticí a brusné stroje od Einhellu. Praktické nářadí 2v1 je dostupné v akumulátorové i elektrické verzi. Kromě pěnového nástavce a leštícího krytu jsou součástí dodávky také brusné papíry v různých zrnitostech. To znamená, že můžete nejen leštit lakované povrchy, ale také brousit malé povrchy ze dřeva, kovu a plastu. Dvě funkce v jednom stroji – praktické a úsporné!

Ať už hledáte akumulátorovou nebo elektrickou nástroj 2v1 – u Einhell najdete ten správný nástroj pro vaše potřeby. Výhody našich leštiček můžete objevit zde. Průvodce lešticími stroji Einhell

Na co si dát pozor při nákupu leštičky

Stále si nejste jisti, které zařízení je pro váš projekt to pravé? Vysvětlíme, na co byste si měli dát při nákupu leštičky pozor a jaké funkce vám naše leštičky nabízejí.

Výkon a manipulace

Abyste mohli leštit nebo brousit jakýkoli povrch a dosáhli jste dokonalých výsledků, měli byste při výběru leštičky hledat vysokou rychlost s integrovanou regulací rychlosti. Nabízíme také leštící stroje s různými velikostmi leštících kotoučů. Čím větší je průměr leštícího kotouče, tím rychleji se i velké plochy budou lesknout jako čerstvě nalakované. Šikovné a robustní stroje jsou navíc velmi lehké, takže se vám s našimi leštičkami bude pohodlně pracovat.

Leštící kotouče a výměna nástavců

U brusek a leštících strojů Einhell, podle toho, zda chcete brousit nebo leštit, snadno sejmete leštící kotouč bez nářadí díky aretaci vřetena. Na  leštičku lze namontovat jakýkoli komerčně dostupný leštící kotouč se závitem M14. Díky suchému zipu pro brusné a leštící příslušenství můžete také rychle a snadno měnit různé nástavce. Současně se nástavce také bezpečně připevňují k lešticí desce díky suchému zipu.

Příslušenství součástí dodávky

Spolu s našimi lešticími stroji získáte také komplexní sadu příslušenství, která je součástí dodávky – a to za atraktivní cenu. Stroje na leštění automobilů jsou dodávány s textilním leštícím kotoučem pro nanášení leštidla a syntetickým lešticím kotoučem, který vytváří při přeleštění trvalý lesk. Brusné a leštící stroje jsou dodávány tedy dodávany s těmito dvěma kotouči a také brusnými papíry s různou zrnitostí (K60, K80, K120).