Partnerství

Einhell a FC Bayern

Při hledání partnera, pro kterého jsou výkon a vytrvalost stejně dúležité jako pro nás, který si cení síly a flexibility a důsledně následuje své cíle, jsme našli to, co jsme hledali: Od srpna 2021 byl Einhell coby zlatý partner jmenován jako Home & Garden Expert klubu FC Bayern. Ať už na hřišti nebo v okolí Allianz Arény: buďte u realizace nových vzrušujících projektů s bateriovým systémem Power X-Change, které zajistí hráčům perfektní podmínky pro další mistrovské výkony.

Partnerství

na stejné úrovni

Inspirujte lidi tím, že do toho každý den dáte vše. Pracujte jako tým, který svou vytrvalostí a výkonem zvládne každou výzvu. Přesvědčí vlastními technologiemi a kompetencemi. Einhell a FC Bayern jsou spojeni nejen láskou k domovu v samotném srdci Bavorska, ale především společnými hodnotami a stejným smýšlením. Jako tým jsme nyní pro klub FC Bayern oficiálním Home & Garden Expertem, který poskytuje odbornost a zajišťuje hladký průběh zápasů a tréninků.

Výkonný odborník se setkává s německým rekordmanem. Mise? Dostat se na další úroveň!

49
vítězství v produktových testech
31
vyhraných německých ligových titulů
2
partneři
1
společná mise
"Potřebujeme po svém boku lidi, kteří milují to, co dělají. Ty, kteří ovládají techniku. Ty, kteří nás posunou vpřed. Potřebujeme partnera, se kterým můžeme splnit jakoukoli misi. A ten může být jen jeden."

Einhell & FC Bayern

Dva partneři - jedna mise

Home & Garden Expert klubu FC Bayern.