productimage
example_usage
productimage
example_usage
Příslušenství kompresoru

Prof. Paint spray gun

Číslo položky:4133030EAN: 4006825574180
  • Objem gravitační nádoby je 0,6 l
  • Množství vzduchu lze nastavit pomocí regulátoru objemu vzduchu
  • Množství barvy lze nastavit ručně
  • Přepínací funkce mezi bodovým a širokým proudem
  • Vč. otočné trysky
Doporučená prodejní cena: 1590 CZK
productimage
Popis produktu

Profesionální stříkací pistole s gravitační nádobou je robustní a přesné zařízení pro náročné lakýrnické práce s pracovním tlakem 3 až 3,5 bar. Velmi dobré kvality lakování je dosaženo díky solidnímu zpracování a přesnému, čistému provedení. Tato profesionální stříkací pistole má bodový/široký regulátor proudu, který umožňuje přesné nastavení stříkacího vzoru pro každý úkol. Díky otočné trysce lze stříkaný proud plynule nastavovat od horizontálního po vertikální, čímž je dosaženo optimální přizpůsobení se vykonávané práci. Nanášení barvy lze jemně dávkovat pomocí regulátoru objemu barvy a regulátor objemu vzduchu vám ušetří chození ke kompresoru tím, že umožňuje přesnou regulaci přívodu stlačeného vzduchu přímo na pistoli. S objemem 0,6 litru nabízí gravitační nádoba dostatečné rezervy i při delším používání. Součástí dodávky je vsuvka pro připojení k rychlospojce na stlačený vzduch.

Technické údaje

Provozní tlak min.3 bar
Pracovní tlak max.3.5 bar
Objem nádrže0.6 L
Velikost trysky1.5 mm
Související soubory ke stažení
Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.