productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
example_usage
productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
example_usage
Kalové čerpadlo

GE-DP 900 Cut

Číslo položky:4181550EAN: 4006825660852
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlnější úžívání
  • Výškově nastavitelný plovoucí spínač
  • Dvojité mechanické těsnění pro dlouhou životnost
  • Pouzdro z tlakově litého hliníku a litiny
  • Systém řezných jednotek pro zmenšení velikosti pevných materiálů
  • 2" hadicová spojka vhodná pro velké průměry hadic
Více informací
Doporučená prodejní cena: 5490 CZK
productimage
Popis produktu

S výkonem 900 W a maximálním průtokem 16 000 litrů za hodinu je kalové čerpadlo Einhell GE-DP 900 Cut ideální pro čerpání vody znečištěné velkým množstvím cizích těles. Toto čerpadlo je speciálně navrženo pro použití v silně znečištěné vodě, např. pro čerpání špinavé vody ze sklepů nebo stavebních jam. K tomuto účelu je čerpadlo na špinavou vodu vybaveno nejen systémem řezací jednotky pro drcení pevných látek, ale také 2” hadicovou přípojkou vhodnou pro montáž hadic velkého průměru. Čerpadlo na špinavou vodu je také nepostradatelné pro čištění bazénů nebo zahradních jezírek. Přírodní biotopy, jako jsou biotopy zahradních jezírek, jsou zvláště náchylné k hromadění nežádoucích nečistot. Ponorné čerpadlo je také vhodné pro vyprazdňování jímek i studní, ale i velkých nádob dešťové vody a vodních nádrží. Aby čerpadlo lépe zvládlo zvýšený provoz, je těleso čerpadla vyrobeno z tlakově litého hliníku a litiny. Kvalitní mechanický uzávěr zajišťuje dlouhou životnost. Pro flexibilní a pohodlnou manipulaci je pumpa vybavena ergonomicky tvarovaným madlem. Výška plovákového spínače je snadno nastavitelná.

Technické údaje

Síťová přípojka220-240 V | 50 Hz
Výkon900 W
Max. čerpané množství16000 L/h
Max. dopravní výška11.5 m
Max. hloubka ponoření7 m
Max. teplota vody35 °C
Hadicová přípojka59,6mm (2" IG)
Napájecí kabel1000 cm | H07RN-F
Související soubory ke stažení
Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.