productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
example_usage
productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
example_usage
Víceúčelová bruska

TE-OS 1320

Číslo položky:4460560EAN: 4006825573169
  • Snadná výměna brusného papíru pomocí systému suchého zipu
  • Měkký úchop
  • Perfektní ergonomie
  • Box na zachytávání prachu s filtrem
  • Kabelový úchyt
  • Vč. 3 ks brusného papíru (P 120)
Více informací
Doporučená prodejní cena: 1090 CZK
productimage
Popis produktu

Víceúčelová bruska TE-OS 1320 je praktický všeuměl, který v sobě spojuje maximální ergonomii s maximální funkčností, a poskytuje tak kvalitní povrchovou úpravu. Odborníci oceňují jednoruční přístroj jako nepostradatelného pomocníka při broušení dřeva, plastu a kovu, který zejména na těžko přístupných a menších plochách naplno uplatňuje své kvality. Díky svému ergonomickému designu s měkkým úchopem se výborně drží a lze jej precizně vést. Bruska TE-OS 1320 je vybavena systémem suchého zipu, pomocí kterého lze během několika vteřin vyměnit brusné papíry. Čistou, téměř bezprašnou práci umožňuje box na zachytávání prachu s integrovaným filtrem – vzduch tak zůstane čistý a brusný papír ostrý. Po dokončení práce lze navinutý kabel zafixovat pomocí kabelového úchytu, víceúčelová bruska je tak během okamžiku úhledně uložená. Aby se mohlo začít ihned pracovat, jsou součástí dodávky tři brusné papíry P120.

Technické údaje

Síťová přípojka230 V | 50 Hz
Výkon130 W
Počet kmitů24000 min^-1
Oscilační obvod2 mm
Brusná plocha delta150 mm x 150 mm x 100 mm
Související soubory ke stažení
Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.