Záruční podmínky společnosti Einhell

Kromě zákonné záruční reklamace poskytuje Einhell konečnému zákazníkovi záruku výrobce v délce 24 měsíců na spotřebiče a 6 měsíců na baterie od data dokladu o koupi na všechny technické závady, za které je společnost Einhell odpovědná. Pokud jsou produkty registrovány online do 30 dnů od data nákupu, společnost Einhell prodlužuje tyto záruky na 3 roky pro spotřebiče a 3 roky pro baterie Power X-Change a také 10 let pro motor v případě zařízení PurePOWER Brushless. Tato záruka se vztahuje pouze na vady motoru výrobce uvedeného níže, které jsou způsobeny vadou materiálu nebo výrobní vadou, a je omezena na opravu těchto vad nebo výměnu motoru podle našeho uvážení. 

Záruční nároky musí být uplatněny před uplynutím záruční doby do dvou týdnů po zjištění závady. Po opravě nebo výměně jednotky nebude zahájeno prodloužení záruční doby ani nová záruční doba na jednotku nebo náhradní díly. To platí i v případě využití služby na místě.

Produkty Einhell zaslané bez typového štítku nebo dokladu o koupi nelze vzít v úvahu, stejně jako produkty druhé jakosti z prodeje závodů Einhell. Výrobky Einhell prodávané prostřednictvím dodavatelů třetích stran nebo soukromých osob jsou ze záruky vyloučeny.

V následujících případech není nárok na záruku

  • Nesprávné používání, skladování, používání nevhodných provozních materiálů.
  • Opotřebení a následné poškození (také motoru) v důsledku nedostatečné údržby, péče, nevhodných maziv
  • Poškození jednotky v důsledku opotřebení, které je neobvyklé nebo běžné při používání.
  • Poškození motoru způsobené nedodržením montážního návodu.
  • V případě produktů Einhell Classic nebo Expert používaných pro komerční nebo profesionální účely (výjimka: k tomuto účelu lze použít produkty Professional).

*Baterie podléhají přirozenému opotřebení a jsou vyrobeny s omezeným počtem cyklů. Na jejich opotřebení mají vliv zejména faktory, jako je vysoká zátěž a rychlost nabíjení (např. režim boost). Pokud jsou baterie vystaveny teplu, chladu, vibracím nebo nárazům, má to také negativní vliv na jejich opotřebení.
 

Podrobné záruční podmínky naleznete v uživatelské příručce vašeho zařízení.

Máte další otázky?

Naše servisní linka Einhell Service vám je ráda zodpoví.

+420 353 440 215

Pondělí až čtvrtek
08:00 - 17:00

Pátek
08:00 - 14:30