E-Cases - dokonalé řešení pro skladování a přepravu

Jak se říká, pořádek je polovina úspěchu. K tomu je zapotřebí vhodný úložný prostor. V průběhu let se v dílně nashromáždí spousta věcí, které je třeba uklidit, roztřídit a uložit. Místo pouhého ukládání na polici můžete využít systém Einhell E-Case. V praktických kufrech jsou stroje, nářadí a příslušenství nejen uloženy chráněné před prachem a stříkající vodou, ale lze je v nich také pohodlně přenášet - to je prostě nutnost pro všechny kutily! V tomto článku se dozvíte, které modely kufrů E-Case aktuálně najdete v naší nabídce, čím jsou kufry na nářadí výjimečné a jaké výhody vám systém kufrů nabízí.

Systém Einhell E-Case je praktický kufříkový systém pro ukládání a přepravu nářadí a příslušenství.

Co je systém E-Case?

E-Cases je nový systém kufrů od společnosti Einhell. To znamená, že všechny kufry této systémové řady lze vzájemně kombinovat, stohovat a propojovat. Kromě toho lze vnitřek kufrů E-Case, například E-Case S, vybavit různým příslušenstvím, jako je pěna nebo oddělovače. Ať už jde o akumulátorový šroubovák s příslušenstvím, jako jsou bity, vrtáky, baterie a nabíječka, nebo fotoaparát, objektiv a blesk - každý kufr E-Case lze individuálně navrhnout tak, aby vše zůstalo uspořádané a bezpečně uložené. Kufry Einhell E-Case jsou k dispozici v různých velikostech a kombinacích, což znamená, že pro všechny požadavky najdete optimální řešení pro přepravu menšího nářadí i větších strojů.

To je to, v čem je jiný náš E-Cases

Jednoduše naskládejte na sebe a propojte

Díky standardizované délce (44 cm) a šířce (33 cm) lze kufry E-Case optimálně skládat na sebe. Pro bezpečné uchycení jsou vybaveny speciálními drážkami ve víku kufru a na jeho dně. Kufry E-Cases se tak nakonec liší pouze výškou a vnitřními rozměry.

Pro bezpečnou přepravu více kufrů se jednoduše spojí pomocí speciálního spojovacího systému. Stohovatelné kufry na nářadí lze mimochodem otevřít i ve spojeném stavu, aniž by se předtím musely od sebe oddělit.

Jednotlivé standardizované kufry E-Case jsou na šířku a na délku bezpečně spojeny systémem Connect.

Maximální stabilita při vysokém zatížení

Robustní a odolné - to jsou kufry řady E- Case díky své pevné konstrukci. V závislosti na způsobu přenášení nebo nakládání kufrů se liší maximální možné celkové zatížení, tj. údaj o tom, jak těžké mohou být kufry a obsah dohromady. Zde je jejich přehled:

  • Zatížení 25 kg: Při přenášení kufru E-Case na menším, bočním držadle.
  • Zatížení 90 kg: Při přepravě kufru na velkém horním madle
  • Celkové zatížení 120 kg: Při přepravě kufru E-Case L a dalších kufrů na kolečkách.
  • Zatížení 300 kg: např. pokud na kufru stojí člověk.
  • Zatížení 1 000 kg: Při stohování několika kufrů na sebe: na nejnižším kufru
Pokud jsou připojené kufry neseny na horní rukojeti, lze je zatížit až 90 kg.

Bezpečná a spolehlivá přeprava

Vysoce kvalitní polypropylen - mimořádně odolný plast - má několik výhod. Na jedné straně je tento materiál odolný vůči vysokým teplotám, tuhý a obzvláště odolný vůči nárazům, což minimalizuje poškození kufru, například v případě nárazu nebo pádu. Vnitřek kufru E-Case je navíc odolný proti zatékající vodě, takže stroje a nářadí zůstanou uvnitř kufru suché i během přepravy za deště.

V poklopu a pouzdře kufru na nářadí je integrováno zařízení pro montáž běžně dostupného visacího zámku.

Kufry E-case jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu, jsou odolné proti vysokým teplotám, nárazům a zatékající vodě.

Přehled jednotlivých kufrů E-case

E-Case S: Nejkompaktnější kufr systému E-Case. Je vhodný pro uložení nářadí a příslušenství i v kombinaci s mřížkovou pěnou pro choulostivá zařízení, jako je například fotografické vybavení. Díky plastovým přihrádkám jako oddělovačům lze snadno roztřídit i malé díly, jako jsou šrouby, hmoždinky a hřebíky. 

E-Case M: Zlatý střed v systému E-Case. Je stejně široký a dlouhý jako kufr E-Case S, ale s vnitřní výškou 25 cm nabízí více prostoru pro větší nářadí a stroje, jako jsou například ruční kotoučové pily.

E-Case L: Optimální základ pro systém E-Case díky integrovaným kolečkům a velké výsuvné rukojeti. Velikost je podobná kufru E-Case M a s vnitřní výškou 32 cm nabízí dokonce o něco více úložného prostoru například pro příklepové vrtačky, kotoučové pily atd.

Různé modely E-Case jsou různě vysoké a lze je navzájem optimálně kombinovat.

E-Case Tower: kombinace kufrů pro dostatek úložného prostoru a snadnou přepravu

E-Case L jako základ

E-Case L je v současné době největší kufr na stroje a nářadí v systému E-Case a díky integrovaným kolečkům představuje dokonalý základ pro stohování dalších kufrů z naší systémové řady. Pokud spojíte několik kufrů E-Case dohromady a jako základ použijete E-Case L, stanou se z jednotlivých kufrů pojízdné dílny. Velká kola v kombinaci s teleskopickou rukojetí vám usnadní přepravu naskládaných kufrů tím, že je budete převážet jako vozík. Kola jsou navíc pogumovaná, takže kufr snadno přejede po nerovném terénu, ale také klidně po zpevněném nebo asfaltovém povrchu.

Dodávané rozpěrky jsou malé a nenápadné a jejich význam se rychle ukáže. V případě, že namontujete rozpěrné prvky , které zajišťují vzdálenost mezi rukojetí a kufrem, nehrozí Vám, že si při tahání skřípnete prsty mezi kryt kufru a rukojeť vozíku.

Nenápadný je také nášlapný panel umístěný přímo na kufru mezi oběma koly. Ten umožňuje snadné naklopení naskládaných kufrů do přepravní polohy vozíku, což je velmi užitečné, zejména při přepravě vysokého nákladu. Ani schody nejsou pro kufr E-Case L velkou výzvou: nárazníky přímo na skříni pomáhají kufr s nářadím přetáhnout a posunout přes hrany schodů.

Kombinace tří kufrů a příslušenství

E-Case Tower je praktická sada několika kufrů a různého příslušenství. Základem je kufr E-case L, který je vybaven odnímatelnou přihrádkou na ruční nářadí. Drobné nářadí, jako jsou například šroubováky, kladiva nebo různé kleště, lze přehledně uložit do této přihrádky, aniž by poletovalo po kufru. Na velký kufr se naskládají dva menší kufry E-Case S, které mohou být vybaveny pěnovou vložkou a dělicími stěnami. Kvalitní sadu kufrů doplňují rozpěrky a štítky na označení, co který kufr obsahuje.

Bezpečné a přehledné: Systém skvělého uspořádání a skladování Vašeho nářadí.

  • Pěnový rastr: Sada rastrové pěny vhodná pro E-Case S je k dispozici samostatně. Její součástí je přizpůsobivá pěnová vložka. Z té lze jednotlivé části pěnového povrchu vyjmout a přizpůsobit je příslušnému zařízení. Praktické zejména při přepravě citlivých zařízení, jako jsou fotografická zařízení s objektivy různých velikostí.
  • Plastové přihrádky: Baterie, nabíječka, šrouby, hřebíky a vrtáky - to vše v jednom kufříku? Díky praktickým plastovým přihrádkám jsou jednotlivé položky nejen chráněny, ale také zůstávají na svém místě. Sada obsahuje dvě dlouhé, tři střední a čtyři krátké přihrádky, které lze do kufříku zasunout několika jednoduchými kroky.
Choulostivá zařízení jsou bezpečně uložena v pěnové vložce.
Plastové přihrádky jsou vhodné pro uložení drobného příslušenství.