Bezúhlíková technologie motorů

Moderní akumulátorové šroubováky a akumulátorové vrtačky bez uhlíkových kartáčů!

Inovativní technologie pohonů pro nejvyšší nároky

Minimalizace pohonu – maximalizace výkonu!

Bezúdržbové, výkonné a energeticky úsporné: Uhlíkové kartáče mají velmi negativní vliv na účinnost a trvanlivost konvenčních elektromotorů. Proto jsme naše přístroje vybavili nejmodernějšími bezúhlíkovými pohony. Ztráty třením nebo nedobrovolné přestávky způsobené přehřátými motory jsou již minulostí!

Více síly! Žádný strach z vrtání: S bezuhlíkovou energií získáte maximální výkon a plný točivý moment!

Tomu se říká účinnost!

Nejmodernější technologie umožňuje konstrukci elektromotorů bez uhlíkových kartáčů. Kartáče, které u konvenčních elektromotorů mění póly mechanickým kontaktem s rotorem, jsou zde nahrazeny elektronickými měniči pólů. Generují rotující magnetické pole, následované rotorem – bezkontaktně, bez opotřebení a s maximální účinností.

Jeden vrtaný otvor za druhým: Vysoká efektivita má samozřejmě také kladný vliv na výkon akumulátoru. Proto používáme ve všech přístrojích Power X-Change a zahradních přístrojích bezkomutátorové motory s obzvláště vysokou účinností. Díky své nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci zlepšují bezúhlíkové motory také pohodlnou manipulaci a komfort samotných přístrojů.

Dlouhá životnost! Žádné létající jiskry – a přesto přátelé na celý život! Naše bezkartáčové motory jsou extrémně robustní, bezúdržbové a trvanlivé.

Všechny výhody v přehledu – to je důvod, proč jsou naše bezkartáčové motory tak dobré:

Velmi silné

Plný výkon – žádné kompromisy

Větší výkon díky menším ztrátám třením: Naše bezkartáčové motory umožňují dosáhnout vyšších otáček a vyššího točivého momentu než běžné elektromotory.

Dlouhá výdrž

Dlouhá výdrž

Ideální i pro velké projekty: Díky nízkému vývoji tepla mohou být naše bezkartáčové přístroje provozovány s vysokým výkonem po delší dobu bez přehřátí.

Bezúdržbové

Žádné opotřebení – nejvyšší spolehlivost

Bezkartáčové motory nejsou kvůli mechanickému opotřebení vystaveny opotřebení uhlíkových kartáčů. Ve srovnání s běžnými motory s uhlíkovými kartáči se tím značně zvyšuje životnost.

Kompaktní

Malý motor – velký efekt

Vzhledem k tomu, že bezkartáčové motory mohou být konstruovány kompaktněji, šetří se mnoho místa i hmotnost – lze tak vyrábět lehké a ergonomické přístroje.

Účinné

Vysoká účinnost – maximální doba chodu

Vyšší výkon a výdrž: Vzhledem k tomu, že u bezkartáčových motorů nedochází ke ztrátám třením, může být výkon akumulátorů systému Power X-Change využíván zvlášť efektivně.