Odstraňování nečistot pomocí vysokého tlaku: Ať už jde o čištění automobilů, motocyklů nebo jízdních kol, zda je třeba vyčistit povrchy nebo je na pořadu dne jarní úklid zahradního nábytku – s vysokotlakým čističem jsou všechny tyto úkoly snadno proveditelné. S našimi výkonnými zařízeními můžete pracovat přesně a komplexně, jemně i výkonně. V závislosti na tom, zda je potřeba auto naleštit a vyčistit, nebo zbavit chodník plevele. Šetrné k životnímu prostředí, bez chemických čisticích prostředků, s vysokotlakých čističem snadno vyčistíte širokou škálu povrchů díky spolehlivému vysokému výkonu.

Vysokotlaké čističe Einhell

Vysokotlaké čističe na lehké nečistoty

Jarní úklid na obzoru, zašpiněné povrchy kolem domu nebo vaše auto a kola potřebují vyčistit? Pak je pro vás ideální kompaktní vysokotlaký čistič, který pracuje s tlakem až 130 barů. V tomto případě zvolte jeden z našich vysokotlakých čističů Einhell TC-HP 90 nebo TC-HP 130. Lehké čističe, které se snadno přepravují díky transportnímu madlu, dosahují průtoku až 390 litrů za hodinu a během chvilky odstraní všechny lehké nečistoty. Integrovaný vodní filtr zajišťuje skvělé výsledky a dlouhou životnost přístroje. V závislosti na modelu je již součástí dodávky bohaté příslušenství. Například vysokotlaký čistič TC-HP 130 je dodáván s rotační tryskou, pistolí, tlakovou hadicí, bodovou a širokou tryskou, kartáčem a stříkací nádobou. Standardně jsou však všechny vysokotlaké čističe Einhell dodávány s rozprašovací, bodovou a širokou tryskou. Příslušenství lze snadno připojit k modulárnímu systému rychlospojek. Další příslušenství je k dispozici samostatně.

Vysokotlaký čistič pro silné znečištění

Jemné odstranění odolných nečistot je často skutečnou výzvou. S výkonnými vysokotlakými čističi od společnosti Einhell si můžete sami vyzkoušet, zda tento úkol zvládnete pouze s čistou vodou a vysokým tlakem až 170 barů, nebo zda chcete použít i nádrž na čisticí prostředek integrovanou v přístrojích. V závislosti na modelu jsou čističky vybaveny výkonnými motory s výkonem minimálně 1 900 W a ty nejvýkonnější zařízení vytvářejí průtok až 440 litrů za hodinu.  S teleskopickou rukojetí a integrovanými kolečky můžete přístroj snadno a pohodlně přepravovat a díky navíjecímu systému pro vysokotlakou hadici uložíte zařízení během okamžiku. Držák příslušenství zase nabízí pohodlné uložení různých hubic, které jsou tak stále po ruce. Naše vysokotlaké čističe Einhell TE-HP 140 a TE-HP 170 jsou oba dodávány se speciálními čističi povrchů a teras. Díky tomu je čištění velkých ploch opravdu hračkou!

S vysokotlakými čističi od Einhell si snadno poradíte s jakoukoli nečistotou. Zjistěte, které funkce vám mohou pomoci s úklidem zde. Průvodce vysokotlakými čističi Einhell

Na co si dát pozor při nákupu vysokotlakého čističe

Naše vysokotlaké čističe se liší nejen vyvinutým tlakem, výkonem motoru či průtokem, ale i dalšími vlastnostmi. Abychom vám usnadnili rozhodování o modelu, níže vysvětlujeme, na co byste si měli dát při nákupu pozor, protože to, které zařízení nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, často závisí i na správném příslušenství.

Síla a výkon

Pracovní výkon vysokotlakého čističe závisí na několika faktorech. Síla motoru hraje důležitou roli. V závislosti na modelu poskytují naše čističe výkon 1 200 až 2 300 W. Odolnost a nejvyšší kvalitu zaručují také integrovaná robustní hliníková čerpadla. Dopravní tlak ovlivňuje, jakou silou je voda čerpána vysokotlakou hadicí a dodávané množství udává, kolik vody proteče hadicí za hodinu. V závislosti na modelu naše zařízení produkují tlak 90 až 170 barů a průtok 372 až 440 litrů vody za hodinu. Podle toho, jak moc chcete svůj vysokotlaký čistič využívat, byste se měli zaměřit na výkon zařízení. Všechny čističe jsou mimochodem vybaveny integrovaným filtrem, který čistí vodu a zajišťuje čisté výsledky.

Praktické doplňky

Pro vysokotlaké čističe existuje široká škála trysek a nástavců, z nichž každý je dokonale vhodný pro specifické aplikace. Nástavce jako široká a bodová tryska jsou vždy součástí dodávky našich zařízení. Pomocí systému rychlospojek lze příslušenství vysokotlakého čističe snadno vyměnit. K dostání jsou buď samostatně nebo v závislosti na modelu jako součást dodávky: turbohubice, úhlová hubice, teleskopická tyč, mycí kartáč, horizontální kartáč, rotační kartáč, nádoba na sprej, čistič terasy s nebo bez nádrže, hadice na čištění potrubí apod. Naše vysokotlaké čističe z řady Einhell Expert jsou také vybaveny integrovanou nádrží na čisticí prostředek.

Optimální mobilita

Pro mobilní použití jsou naše čističe vybaveny kolečky a transportním madlem. Výkonná zařízení tak snadno přemístíte z bodu A do bodu B a bez problémů je uložíte. Pro prostorově úsporné a čisté skladování je integrován také držák kabelu a držák hadice nebo v závislosti na modelu i navíjecí systém, díky kterému jsou vysokotlaká hadice a napájecí kabel uklizeny čistě. Pro optimální mobilitu při čištění špinavých povrchů je důležitá i délka tlakové hadice a síťového kabelu. Zatímco napájecí kabel je u všech vysokotlakých čističů Einhell dlouhý 5 metrů, délka tlakové hadice se pohybuje mezi 3 a 10 metry.