S foukačem listí od společnosti Einhell můžete důkladně vyčistit cesty a pozemky od podzimního listí a dalších nečistot. S praktickým akumulátorovým foukačem listí z naší řady Power X-Change můžete pracovat obzvláště svižně a tiše. Výborně se hodí pro všechny práce doma i na zahradě a spolehlivě vyfouká listí z rohů a škvír. Naše akumulátorové foukače listí jsou skutečnými siláky: Pomocí regulace otáček můžete ovládat výkon svého nástroje a snadno odklízet i vlhké listí. Ušetříte si tak práci s vytahováním hrábí. Zjistěte, který model vyhovuje vašim potřebám, a kupte si akumulátorový foukač listí od společnosti Einhell!

Praktické funkce akumulátorových foukačů listí Einhell

Flexibilita s Power X-Change

Ať už máte velkou nebo malou zahradu, s našimi akumulátorovými foukači listí můžete pohodlně a bez větší námahy odstranit nežádoucí listí ze zahrady. Baterie Power X-Change přesvědčí dlouhou dobou provozu a snadno pomohou odstranit i velké množství listí. Lithium-iontové baterie můžete flexibilně použít i v jakémkoli jiném akumulátorovém zařízení Power X-Change od společnosti Einhell. Baterie a odpovídající nabíječka jsou k dispozici samostatně u vašeho místního specializovaného prodejce, kde si můžete porovnat cenu a výkon.

Snadné použití

Místo hodin strávených ručním hrabáním velkých zahradních ploch se vyplatí sáhnout po foukači listí Einhell. Naše nástroje jsou vybaveny měkkou rukojetí, díky které se pohodlně drží i po delší dobu. Ale co je nejdůležitější, všechny naše akumulátorové foukače listí mají jedno společné – jsou lehké. Jejich nízká hmotnost odlehčí vašim rukám a umožní vám pohodlně a bez námahy odstranit listí během chvilky. I vyšší místa, jako jsou okapy, lze snadno a bez námahy zbavit listí. 

Praktická regulace rychlosti

Všechny naše akumulátorové foukače listí mají individuální regulaci otáček, což vám nabízí řadu výhod. Pokud chcete shromáždit suché listí na hromadu, potřebujete menší výkon foukání. Na mokré a lepkavé listí však potřebujete vyšší výkon. Pro tento účel můžete rychlost snadno nastavit. V závislosti na tom, jak vysoký výkon foukání nastavíte, kontrolujete spotřebu baterie a zároveň regulujete objem půrtoku vzduchu. V zájmu ochrany životního prostředí jsme se ve společnosti Einhell rozhodli vůbec nepoužívat benzínové modely.

Prostorově úsporné skladování

Listí je odfouknuté, trávník může opět dýchat a nebezpečí uklouznutí na mokrém listí na cestě je odstraněno. Ale co teď uděláte s akumulátorovým foukačem listí? Nástěnný držák integrovaný v krytu nabízí možnost prostorově úsporného uložení foukače. V každém sklepě či zahradním domku, ať už je jakkoli malý, si jistě najdete místo, kde budete moci akumulátorový foukač zavěsit a uchovat jej tak čistý a chráněný do dalšího použití. Protože příští podzim přijde dříve, než si myslíte!

Naše akumulátorové foukače listí z řady Power X-Change si hravě poradí se suchým i mokrým listím. Zjistěte, jaké funkce naše přístroje mají. Průvodce foukači listí Einhell

Nákup foukače listí: Tipy pro výběr nejlepšího akumulátorového foukače listí pro vás

Velikost zahrady

Čím větší je vaše zahrada, tím větší výkon a delší provozní dobu bude akumulátorový foukač listí potřebovat. Společnost Einhell vám nabízí řadu různých modelů s odpovídajícími bateriemi z řady Power X-Change. Pokud chcete odstraňovat listí ze zvláště velkých ploch, vyplatí se mít na přístroji také nastavitelný popruh pro přenášení, abyste mohli s foukačem listí pracovat co nejpohodlněji a nezatěžovali si záda.

Vybavení

Pokud chcete odstranit nečistoty z těžko přístupných rohů nebo úzkých výklenků, podívejte se na naše foukače listí s oddělitelnými nebo nastavitelnými délkami foukacích trubek. Díky tomu můžete foukačem listí odstraňovat listí a nečistoty i z vyšších okapů. S oddělitelnou foukací trubkou můžete čistit úzké výklenky i široké cesty, což vám umožní pracovat co nejpružněji. Oddělitelná trubka je také ideální pro čištění dílny a garáže.

Oblast použití

Pokud vaše zahrada hraničí přímo se sousedy, samozřejmě je nebudete chtít rušit zbytečným hlukem. Ve společnosti Einhell jsme se při vývoji našich strojů speciálně zaměřili na nízkou hladinu hluku, proto je skvělým nápadem používat naše tiché foukače listí. Regulace otáček vám také pomůže přizpůsobovat výkon, a tedy i hlasitost vašeho akumulátorového foukače listí.