Ať už se stěhujete do nového domova nebo chcete oživit barvy ve vašem stávajím bydlení - přesně k tomuto účelu skvěle poslouží nástřikové systémy od Einhell. Dodejte svěží barvu svým stěnám, nový lak vašemu nábytku. Systém pro nástřik barev od Einhellu výrazně usnadní všechny úkoly spojené s malováním a lakováním! Zdlouhavé základní nátěry na těžko přístupných místech a časově náročné čištění válečků a štětců jsou u systémů pro nástřik barev minulostí. Práce blízko země nebo malování nad hlavou jsou pro systém nástřik barev hračkou. Barvu, lak a lazuru nastříkáte rychle, rovnoměrně a čistě s použitím co nejmenšího množství materiálu – a navíc je to šetrné k vašim zádům, krku a ramenům. Nemůže být jednodušší způsob, jak přidat do svého života trochu barvy!

Systémy pro nástřik barvou Einhell

Nástřikové systémy pro různé materiály

Různé materiály mají různé viskozity – například všechny systémy nástřiku barev Einhell jsou vhodné pro rovnoměrné rozprašování tekutého dezinfekčního prostředku s nízkou viskozitou, takže snadno vydezinfikujete povrchy jako jsou stoly, sanitární zařízení nebo zábradlí ve veřejných prostorách. Všechny stříkací pistole Einhell jsou vhodné také pro vodou ředitelné barvy, laky, prostředky na ochranu dřeva a oleje. Pokud však chcete stříkat barvy s vyšší viskozitou, například na stěny v interiéru, měli byste se rozhodnout pro stříkací systémy TC-SY 600 S nebo TC-SY 700 S.

Rozprašovače barev pro různě velké plochy

V závislosti na tom, jak velký povrch chcete nastříkat barvou, lazurou, lakem nebo dezinfekčním prostředkem, musíte vybrat správný přístroj. Pro menší až středně velké plochy postačí stříkací systém se slabším motorem a výkonem, jako jsou ruční systémy TC-SY 18/60 Li-Solo, TC-SY 400 P a TC-SY 500 P. Pro velké a časově náročné projekty doporučujeme systémy stříkání barev TC-SY 600 S a TC-SY 700 S. S výkonem motoru přes 500W a rychlostí dodávky více než 600 ml za minutu umožňují polostacionární rozprašovače rychlé nanášení barvy s plným krytím i u větších ploch.

Naše stříkací pistole nabízejí řadu funkcí, které vám usnadní práci při natírání a lakování. Zde zjistíte, na jaké výhody se můžete těšit a proč už nebudete potřebovat štětec. Průvodce nástřikovými systémy Einhell

Na co si dát pozor při nákupu nástřikových systémů

Rozhodování mezi různými stříkacími zařízeními není vždy nejjednodušší úkol. V následujícím textu vysvětlíme výhody stříkacích systémů Einhell a kritéria, která byste měli zvážit při nákupu.

Perfektní nanášení barvy

Ať už na dřevěných površích nebo vnitřních stěnách, stříkací pistole Einhell zajistí dokonalé a rovnoměrné výsledky – nikdy jste své stěny nenatírali tak rychle a snadno! S integrovaným ovládáním množství barvy můžete plynule regulovat množství vzduchu a barvy a přizpůsobit je povrchu a vaší pracovní rychlosti. S nastavitelným vzduchovým uzávěrem, který umožňuje volit mezi vertikálními, horizontálními a kruhovými tryskami, můžete pracovat flexibilně a kreativně. Dodávány jsou také vhodné trysky pro různé materiály, jako je lak, glazura nebo barva na stěny.

Dostatečný akční rádius

Důležitým faktorem při nákupu stříkacího systému je akční rádius. Abyste mohli barvou nastříkat rovnoměrně všechny rohy a hrany, je výhodou, když se můžete při práci volně pohybovat. Při nákupu stříkacího systému se ujistěte, že kabel a hadice jsou co nejdelší, nebo se rozhodněte pro akumulátorovou variantu. Rozhodující roli při výběru hraje i velikost nádobky na barvu, protože čím větší nádoba, tím méně často ji musíte doplňovat. Dobře padnoucí víko také zabraňuje vysychání barvy uvnitř.

Jednoduché čištění

Čištění malířských válečků a štětců po práci je otravné a zdlouhavé. Stříkací pistole Einhell se čistí mnohem snadněji. Stříkací hlavu lze snadno vyjmout a vyčistit všechny prvky, které přicházejí do styku s barvou. Kromě vaší stříkací pistole je součástí balení také odpovídající čisticí kartáček a čisticí jehla. To znamená, že můžete ze stříkacích pistolí vyčistit lak, barvu na stěny nebo jiné zbytky, abyste při příštím použití stříkací pistole dosáhli těch nejlepších výsledků.