Výkonné kompresory od společnosti Einhell poskytují přesně takový stlačený vzduch, který potřebujete. Zařízení lze flexibilně používat pro širokou škálu úkolů. Ať už jde o huštění pneumatik, čištění, sekání, spojování nebo montážní práce – se správným nářadím namontovaným na kompresor budou všechny vaše kutilské projekty úspěšné. Dokonce i natírání a pískování se s těmito zařízeními stávají snadnou záležitostí. Objevte sortiment kompresorů Einhell s připojením k napájení, baterií, hybridní varianty nebo skříňové kompresory.

Kompresory Einhell

Akumulátorové kompresory na cesty

Akumulátorové kompresory od Einhell vás podpoří doma i na cestách. Zařízení jsou napájeny bateriemi systému Power X-Change, která poskytuje maximální výkon. Díky bezolejovému provozu vyžaduje akumulátorový kompresor také minimální údržbu. Akumulátorové kompresory lze regulovat až na 8 barů pomocí regulátoru tlaku. Regulovaný pracovní tlak v akumulátorových kompresorech lze odečíst z manometru. Akumulátorové verze zaujmou jednoduchou manipulací. Díky ergonomické rukojeti a kompaktnímu designu můžete akumulátorové kompresory snadno přepravovat. Ve vašem autě nebo v dílně - rychle a snadno, bude po ruce vždy, když ho budete potřebovat. Mezi příslušenstvím, které je často součástí balení, lze najít odolné hadice na stlačený vzduch, ofukovací pistole, manometr na měření tlaku v pneumatikách či sadu adaptérů pro huštění pneumatik, míčů a nafukovacích matrací.

Flexibilní hybridní kompresory

Ideální doplněk pro garáže, dílny, zahrady i na cesty. Kompaktní hybridní kompresor Einhell je díky lithium-iontové baterii připraven k použití kdykoli, i bez možnosti připojení k elektrické síti. S hybridním kompresorem si můžete užít maximální flexibilitu ve svých projektech, protože jej můžete používat buď se síťovým připojením, nebo s baterií. Náš hybridní kompresor obsahuje vysokotlaké i nízkotlaké čerpadlo, takže můžete snadno nafukovat pneumatiky kol či aut, ale i třeba nafukovací matrace či čluny. Pomocí digitálního zobrazení tlaku a předvolby vždy přesně víte, kolik barů ještě potřebují pneumatiky vašeho vozu. Díky integrované funkci sání můžete nafukovací matrace také rychle vyfouknout.

Kompresory s připojením k síti

S kompresory od Einhellu nafouknete pneumatiky jízdních kol, motocyklů nebo automobilů snadno, přesně a rychle. Jsou ideálními pomocníky v domácnosti, dílně nebo garáži. Některé modely jsou vybaveny tichým motorem, díky kterému jsou zařízení při provozu tišší, aniž by došlo ke snížení výkonu. V závislosti na modelu dosahují kompresory maximálního provozního tlaku až 10 barů. Mnoho našich zařízení je vybaveno reduktorem tlaku, který usnadňuje regulaci vypouštění vzduchu. Vzduchové kompresory jsou také vždy vybaveny alespoň jednou rychlospojkou pro připojení pneumatického nářadí. U některých modelů můžete pomocí tlakoměru odečíst neregulovaný tlak nádoby. V závislosti na modelu je součástí dodávky ofukovací pistole, manometr, různé adaptéry na míče, pneumatiky a nafukovací matrace a hadice na stlačený vzduch s rychlospojkou.

Kompaktní kufříkové kompresory

Výkonný kufříkový kompresor od Einhell je praktický, kompaktní a snadno použitelný pomocník. Kufříkový kompresor využijete k huštění pneumatik na jízdní kola, auta a motorky nebo jako pumpu na zábavném výletu na pláž či jezero. V domácí dílně jej využijete s ofukovací pistolí na čištění pracovních ploch. Bezolejové čerpadlo vám dodává stlačený vzduch o tlaku až 8 barů, díky čemuž je zařízení mimořádně nenáročné na údržbu. Dodávka obsahuje hadici na stlačený vzduch s rychlospojkou, ofukovací pistoli, manometr a různé hustící adaptéry.

Ať už jde o kompresory s připojením k napájení, akumulátorové kompresory, hybridní kompresory nebo kufříkové kompresory – objevte všechny funkce kompresorů Einhell a zjistěte, které zařízení se nejlépe hodí pro vaše projekty. Průvodce vzduchovými kompresory Einhell

Na co si dát pozor při nákupu kompresoru

Na trhu najdete velký výběr vzduchových kompresorů. Ne všechny vzduchové kompresory jsou však vždy vhodné. Při nákupu vzduchového kompresoru byste proto měli věnovat pozornost některým důležitým bodům.

Výstupní výkon kompresoru

Než si koupíte vzduchový kompresor, měli byste zvážit, pro jaké projekty jej chcete používat a jaký tlak potřebujete. K dispozici jsou různé velikosti s objemem 6 až 90 litrů, ale existují i kompaktní kufříkové kompresory bez zásobníků stlačeného vzduchu. Výstupní výkon je skutečné množství vzduchu, které kompresor poskytuje pro vaši práci.

Bateriové nebo síťové připojení

V závislosti na použití pro vás může být vhodnější model s baterií nebo model s připojením k síti. Pokud chcete těžit z maximálního výkonu a výkonu ve vaší garáži, zahradě nebo dílně, pak je vzduchový kompresor s připojením na síť tou správnou volbou. Po připojení k napájení lze zařízení používat kdykoli, spontánně a hlavně bez přerušení. Pokud však chcete se zařízením pracovat i na cestách, pak se lépe hodí akumulátorový kompresor nebo hybridní kompresor. S akumulátorovým kompresorem a hybridním kompresorem těžíte z neomezeného rozsahu pohybu a díky kvalitním bateriím Power X-Change máte stále dostatek energie pro vaše projekty.

Jednorázová úkol nebo delší projekty

Chcete kompresor používat pro větší projekty? Pak byste měli zvážit rezervní objem zásobníku stlačeného vzduchu. K tomuto účelu se nejlépe hodí zásobník stlačeného vzduchu o objemu 50 litrů a více. Abyste mohli pracovat bez přerušení, pořízení většího vzduchového kompresoru se vždy vyplatí. Modely s menšími nádobami jsou většinou mobilnější, ale při delší práci musíte zásobník stlačeného vzduchu doplňovat častěji než u kompresorů s větším objemem zásobníku.

Příslušenství a přípojky

Většina přípojek pro kompresory je standardizovaná, takže můžete použít různé příslušenství s rychlospojkou. Užitečným příslušenstvím jsou například pneumatický rázový utahovák, pneumatická sponkovačka nebo hřebíkovačka, stříkací pistole a příslušenství pro kontrolu tlaku při huštění pneumatik. U akumulátorových kompresorů pak stojí za zvážení nákup druhé náhradní baterie.