productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
example_usage
product_contents
product_contents
productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
example_usage
product_contents
product_contents
Sada zahradního čerpadla

GC-GP 1046 N Set

Číslo položky:4171528EAN: 4006825654196
 • Vysoce kvalitní pouzdro z vysoce kvalitní oceli INOX
 • Robustní kovové závity na straně sání a výstupu
 • Bezúdržbový motor s ochranou proti tepelnému přetížení
 • Vysoce kvalitní mechanické těsnění pro dlouhou životnost
 • Samostatný šroub pro plnění vody pro snadné spuštění
 • Šroub pro vypouštění vody pro snadné vypouštění zbytkové vody
 • Praktický Zap-/Vypínač
 • Rukojeť pro snadnou přepravu
 • Robustní patka s otvory pro snadné ukotvení
 • Vč. sací hadice 4m (plastová)
 • Vč. adaptéru pro připojení zahradní hadice
Více informací
Doporučená prodejní cena: 2490 CZK
productimage
Popis produktu

Zahradní čerpadlo Einhell GC-GP 1046 N pro ambiciózní hobby zahradníky je inteligentním řešením, které umožňuje praktické využití užitkové vody. Dešťová voda je považována za nejlepší vodu pro rostliny - žádné přísady ničící klíčky, žádné vápno, žádné teplotní šoky - ve všech ohledech lepší než voda z vodovodu. Často kladená otázka hobby zahradníků, kteří zachytávali dešťovou vodu v sudu nebo cisterně, zní: Existuje lepší způsob, jak ji distribuovat, než kbelíkem? Odpověď zní jednoznačně ano: s pomocí efektivního zahradního čerpadla. Typ GC-GP 1046 N od Einhell má přesně ty vlastnosti, které si hobby zahradník rychle zamiluje a osvojí. Čerpadlo s vypínačem poskytuje velmi vysokou sací sílu a odpovídající hodnoty tlaku a výtlaku, to mu umožňuje účinnou distribuci vody i na delší vzdálenosti. S motorem o výkonu 1 000 W dosahuje toto zahradní čerpadlo dopravní výkon až 4 600 litrů vody za hodinu. Elektromotor navíc nevyžaduje žádnou speciální údržbu a je vybaven ochranou proti tepelnému přetížení. Pro dlouhou životnost je zahradní čerpadlo Einhell dodáváno v odolném pouzdru z nerezové oceli INOX a je vybaveno robustními kovovými závity jak na straně sání, tak na straně výtlaku. Vysoce kvalitní mechanické těsnění z keramiky a gumy je vhodné pro každodenní použití a také zaručuje dlouhou životnost. Uživatelsky přívětivé konstrukční vlastnosti tohoto zahradního čerpadla zahrnují: samostatné závity pro plnění a vypouštění vody. Praktická rukojeť na těle čerpadla vám umožní umístit čerpadlo přesně tam, kde je potřeba - v případě potřeby jej můžete použít na několika zavlažovacích místech vaší zahrady. Pro stacionární použití má čerpadlo robustní patku s otvory pro snadné upevnění. Sada obsahuje 4m sací hadici a adaptér na straně tlaku pro zahradní hadice.

Technické údaje

Síťová přípojka230 V | 50 Hz
Výkon1000 W
Max. čerpané množství4600 L/h
Max. dopravní výška / tlak45 m / 4.5 bar
Max. sací výška7 m
Max. teplota vody35 °C
Připojení sání33,3mm (R1 IG)
Připojení tlaku33,3mm (R1 IG)
Napájecí kabel150 cm | H07RN-F
Související soubory ke stažení
Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.