productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
productimage
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
detail_image
Zahradní čerpadlo

GC-GP 1250 N

Číslo položky:4181460EAN: 4006825616293
  • Velmi vysoká sací síla i tlakový a čerpací výkon
  • Vysoce kvalitní kryt čerpadla z ušlechtilé oceli INOX
  • Odolný kovový závit na sací i výtlačné straně
  • Bezúdržbový elektromotor s tepelnou ochranou proti přetížení
  • Vysoce kvalitní mechanická ucpávka pro dlouhou životnost
  • Samostatný napouštěcí ventil pro snadné uvedení do provozu
  • Vypouštěcí ventil pro snadné vypouštění zbytkové vody
  • Praktický vypínač
  • Držák pro snadnou přepravu
  • Stabilní základna čerpadla s otvory pro snadné uchycení
Více informací
Doporučená prodejní cena: 3690 CZK
productimage
Popis produktu

Zahradní čerpadlo Einhell GC-GP 1250 N pro ambiciózní zahrádkáře je inteligentní řešení, jak na jedné straně docílit úspory vody a na druhé straně přesto pohodlně pečovat o domácí zeleň. Dešťová voda je považována za nejlepší vodu pro rostliny: Bez přísad ničících zárodky, bez uhličitanu vápenatého a přizpůsobená teplotám, poráží vodu z vodovodu ve všech ohledech s velkým náskokem. Zachycená v dešťových sudech nebo v cisterně vzbuzuje v leckterém zahrádkáři otázku: Jak ji používat, abych neustále netahal konve? Řešení: zahradní čerpadlo, robustní a s velkým výkonem. Čerpadlo Einhell GC-GP 1250 N disponuje speciálními detaily, které zahrádkář dovede rychle ocenit. Samonasávací proudové čerpadlo s vypínačem má velmi vysoký sací výkon stejně jako tlakový a čerpací výkon, takže i v případě větší vzdálenosti lze stále pracovat s odpovídajícím tlakem. Prostřednictvím svého 1 200wattového motoru dopravuje zahradní čerpadlo až 5 000 litrů vody za hodinu. Bezúdržbový elektromotor má tepelnou ochranu proti přetížení. Pro dlouhou životnost je zahradní čerpadlo od firmy Einhell vybaveno vysoce kvalitním krytem z ušlechtilé oceli INOX a odolnými kovovými závity na sací i výtlačné straně. Vysoce kvalitní mechanická ucpávka splňuje při každodenním používání vysoké nároky a zajišťuje dlouhou životnost. Zahradní čerpadlo je navrženo s ohledem na uživatele: Pro snadné uvedení do provozu je nainstalován samostatný napouštěcí ventil, stejně snadné vypuštění zbytkové vody umožňuje vypouštěcí ventil. Praktické držadlo na krytu umožňuje používat čerpadlo přesně tam, kde je potřeba – a to i ve více vodních zdrojích na pozemku. Pro pevnou instalaci je k dispozici stabilní patka čerpadla s otvory pro snadné upevnění.

Technické údaje

Síťová přípojka220-240 V | 50 Hz
Výkon1200 W
Max. čerpané množství5000 L/h
Max. dopravní výška / tlak50 m / 5 bar
Max. sací výška8 m
Max. teplota vody35 °C
Připojení sání42mm (R11/4 AG)
Připojení tlaku33,3mm (R1 IG)
Napájecí kabel1.5 m | H07RN-F
Související soubory ke stažení
Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.