productimage
detail_image
productimage
detail_image
Baterie

Baterie Power X-Change 18 V 2,6 Ah Aku Einhell Accessory

Číslo položky:4511436EAN: 4006825616590
  • Univerzálně použitelné pro všechny přístroje Power X-Change
  • Vyšší výkon díky pokročilým technologiím
  • Maximální bezpečnost díky proaktivnímu managementu baterií společnosti Einhell
  • Prodloužená životnost baterie díky nabíjecím cyklům přizpůsobeným dané situaci
  • Nedochází k samovybíjení díky vysoce kvalitním lithium-iontovým článkům
  • Neustálé sledování všech parametrů pomocí nejmodernějších komponent
  • Možnost neustálé kontroly stavu nabití pomocí 3stupňového systému LED
  • Vysoká ochrana proti nárazu a dobrá drsnost povrchu díky pogumovanému krytu
  • Ergonomická manipulace pomocí prohlubní pro úchop
Více informací
Doporučená prodejní cena: 1690 CZK
productimage
Popis produktu

18V/2,6Ah Baterie Einhell Power X-Change Plus patří do multifunkčního a vzájemně kombinovatelného systému baterií řady Power X-Change od Einhell. Pokročilá technologie nabízí vyšší výkon: Ještě vyšší výkon, ještě větší výdrž, to šetří čas i peníze. Systém baterií je použitelný se všemi přístroji řady Power X-Change. Výhody pro zákazníka jsou zřejmé: Jedna baterie a jedna nabíječka pro všechny přístroje nejenže značně sníží pořizovací náklady, ale také zamezí nepořádku a zmatku způsobeným nejrůznějšími bateriemi a nabíječkami pro každý přístroj zvlášť. Díky inovativní technologii Twin-Pack lze baterie vzájemně nejen vyměňovat, ale dokonce i spojovat. Pro použití poskytující mimořádně intenzivní výkon se do vybraných přístrojů Einhell jednoduše vloží dvě 18V baterie. V případě 18V/2,6Ah baterie je zaručena maximální bezpečnost díky proaktivnímu managementu baterií od Einhell. Životnost baterií je zásadním způsobem prodloužena díky nabíjecím cyklům přizpůsobeným dané situaci. Vysoce kvalitní lithium-iontové články nepodléhají u baterií obvyklému samovybíjení. Zároveň lze baterie dobít kdykoli, aniž by se poškodily. Tříúrovňový LED indikátor stavu nabití baterie poskytne okamžitou informaci o aktuální úrovni nabití. Všechny parametry jsou během nabíjení neustále monitorovány nejmodernějšími komponentami. Pogumovaný kryt nabízí vysokou ochranu proti nárazu a také možnost pevného uchopení. Integrované prohlubně pro úchop zajišťují snadné a ergonomické vyjmutí baterie.

Technické údaje

Stejnosměrné napětí18 V
Kapacita baterie2.6 Ah
Max. výkon720 W
Počet baterií1 Pieces
Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.