productimage
detail_image
productimage
detail_image
PXC nabíječka

Power X-Charger 3A

Číslo položky: 4512011EAN: 4006825587029
  • Prodloužená životnost baterie díky nabíjecím cyklům přizpůsobeným dané situaci
  • Maximální bezpečnost vzhledem k inteligentnímu managementu nabíjení
  • Trvalé monitorování baterie pro optimální nabíjení
  • Aktuální informace prostřednictvím 6 stavových indikátorů LED
  • Snadná montáž na zeď díky integrovaným závěsným okům
  • Univerzálně použitelné pro všechny baterie Power X-Change
Více informací
Doporučená prodejní cena: 890 CZK
productimage
Popis produktu

Nabíječka Einhell PXC 18 voltů / 30 minut patří do multifunkčního a vzájemně kombinovatelného systému baterií řady Power X-Change. Výhody jsou zřejmé: Jedna baterie a jedna nabíječka pro všechny přístroje nejenže značně sníží pořizovací náklady, ale také zamezí nepořádku a zmatku způsobeným nejrůznějšími bateriemi a nabíječkami pro každý přístroj zvlášť. Výkonný, vytrvalý a ekonomicky úsporný – systém baterií lze použít u všech přístrojů řady Power X-Change. Nabíječka 18 V 30 min Power X-Change je univerzálně použitelná pro všechny baterie PXC. Životnost baterií je značně prodloužena díky nabíjecím cyklům přizpůsobeným dané situaci. Neustálé monitorování baterií zajišťuje optimální proces nabíjení a zároveň zobrazuje nejaktuálnější informace o stavu baterií prostřednictvím 6 stavových indikátorů LED. Inteligentní management nabíjení zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti během nabíjení. Montáž na stěnu jde díky integrovaným závěsným okům rychle od ruky.

Technické údaje

Síťová přípojka200-250 V | 50-60 Hz
Výstupní napětí21 V
Výstupní proud3000 mA
Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.