Baterie
Baterie Power X-change 18V 4,0 Ah Aku Einhell Accessory
Číslo položky:4511396EAN: 4006825610376
einhell-accessory-battery-4511396-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511396-productimage-001
Baterie

Baterie Power X-change 18V 4,0 Ah Aku Einhell Accessory

Číslo položky: 4511396 EAN: 4006825610376
 • Univerzální použitelnost pro všechny nabíjecí zařízení Power X-Change:
 • Úspora peněz, ochrana životního prostředí a flexibilita
 • Procesem ABS řízená správa baterie značí
 • max. bezpečnost, optimální výkon, doba provozu + životnost
 • Svoboda bezdrátového ovládání: Žádné zamotané kabely a volnost pohybu
 • Žádný paměťový efekt díky vysoce kvalitním Li-lon článkům,
 • Nízké samovybíjení a vysoký, konstantní výkon
 • Úroveň nabití indikována 3-fázovým LED displayem
 • ochrana proti nárazům a dobře ovladatelné díky pogumovanému pouzdru
 • Snadné odnímání díky rukojeti
 • Pouzdro chráněno proti prachu, korozi a mechanickému poškození
 • Vhodné pro použití TWIN-PACK při náročných, 36V úkonech
Více informací
Zobrazit méně
Doporučená prodejní cena: 1290 CZK
einhell-accessory-battery-4511396-productimage-001
Popis produktu

Baterie Einhell 18V 4,0 Ah Power X-Change je součástí multifunkčního kombinovatelného bateriového systému Power X-Change od společnosti Einhell. Univerzálně použitelné baterie Power X-Change dodávají energii a vytrvalost všem akumulátorovým nástrojům z celé rodiny produktů v zahradě a dílnách. Výhody pro zákazníka jsou zřejmé: Díky jedné baterii a jedné nabíječce pro všechna zařízení ušetříte nejen značné náklady na nákup, ale univerzální aplikace navíc chrání životní prostředí a zároveň nabízí flexibilitu v domácnosti i na zahradě. Neexistuje také nepořádek nebo chaos s širokou škálou baterií a nabíječek pro každé jednotlivé zařízení. 18V 4,0 Ah Power X-Change je základní baterie rodiny Power X-Change a je také vhodná pro použití TWIN-PACK během 36V aplikací. Procesem řízený aktivní systém řízení baterie ABS nepřetržitě sleduje parametry baterie pomocí použitého mikroprocesoru. Tím je zajištěna maximální bezpečnost, optimální výkon zařízení, maximální doba běhu a maximální životnost. Aktuální stav nabití lze zkontrolovat pomocí 3stupňového LED displeje. Pouzdro díky své konstrukci odolává prachu, korozi a mechanickým vlivům. Pryžový povlak poskytuje baterii vysokou úroveň ochrany proti nárazu a dobrou přilnavost. Pomocí přizpůsobeného držadla jej lze snadno sejmout ze všech zařízení.

Technické údaje

Hmotnost výrobku0.67 Kg
Kapacita baterie4 Ah
Napětí baterie18 V
Počet baterií v balení1 pcs
Příkon900 W
Obietnica-zgodnoci-Einhell

Obietnica zgodności Einhell

Odpowiednia kompetencja: każdy akumulator Power X-Change jest kompatybilny z narzędziami i sprzętem ogrodniczym w systemie akumulatorowym Einhell. Od A jak akumulatorowa kosiarka, przez U jak ukośnica przesuwna do Z jak zestaw. Oczywiście dotyczy to również wszystkich przyszłych urządzeń. Obiecujemy

Po-prostu-mdrze-technologia-Twin-Pack

Po prostu mądrze: technologia Twin-Pack

18 V czy 36 V? Dlaczego wybierać? W przypadku technologii Twin-Pack jeden typ akumulatora jest wystarczający dla obu klas napięcia: w przypadku bardziej energochłonnych zastosowań, takich jak niektóre kosiarki lub młoty udarowe, wystarczy połączyć dwa akumulatory 18 V w jednym urządzeniu 36 V.

Zákaznický servis Einhell je dostupný přímo po telefonu či e-mailu. Postaráme se o vaše požadavky, dotazy k produktu, náhradní díly a opravy.Staráme se o vás ve všech otázkách týkajících se vašeho produktu – před, během a po nákupu.

Hodnocení zákazníků

Einhell nezajišťuje – s výjimkou případů „Ověřený nákup“ – že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří produkty skutečně použili nebo zakoupili.